počítadlo
Slovak Arabic Chinese (Simplified) Croatian Czech English Finnish French German Greek Hebrew Hungarian Italian Japanese Norwegian Polish Portuguese Russian Spanish Swedish Turkish

sobota   20. júl   2024
Úvod  //  Profily  //  Drevené profilované lišty, madlá, blindrámy
Poznámka
  • Lack of access rights - File 'http:/www.kodrefa.sk/admin/uploaded/Spajanie_listy.jpg'
  • Lack of access rights - File 'http:/www.kodrefa.sk/admin/uploaded/fosna_hranolky.jpg'
  • Lack of access rights - File 'http:/www.kodrefa.sk/admin/uploaded/NR+kladivo.jpg'
  • Lack of access rights - File 'http:/www.kodrefa.sk/admin/uploaded/NRkriz_orez.jpg'
  • Lack of access rights - File 'http:/www.kodrefa.sk/admin/uploaded/Spajanie_listy.jpg'
  • Lack of access rights - File 'http:/www.kodrefa.sk/admin/uploaded/fosna_hranolky.jpg'
  • Lack of access rights - File 'http:/www.kodrefa.sk/admin/uploaded/NR+kladivo.jpg'
  • Lack of access rights - File 'http:/www.kodrefa.sk/admin/uploaded/NRkriz_orez.jpg'

DREVENÉ PROFILOVANÉ LIŠTY, MADLÁ, BLINDRÁMY

 

Madlá a drevené profilované lišty sú vyrábané z kvalitného Smrekového dreva zo Slovenských lesov. Lišty sú určené hlavne k dokončeniu pri montáži drevených obkladov, podláh ale nájdu uplatnenie aj inde v interiéroch a krytých exteriéroch.Madlá sú vhodné hlavne pri rekonštrukciách schodísk panelákov,  no použijete ich aj v rodinných domoch, na chalupách a chatách. Lišty a madlá sú vyrábané z dĺžkovo nadpájaných lamiel. Ich prednosťou je preto vylúčenie akýchkoľvek vád prirodzených pre drevo – sukov, zásmolkov, zamodrania... Ďalšia prednosť pri tomto spôsobe výroby je tvarová stálosť líšt – "netočia sa".

 

 

 

Pre výrobu líšt je použité vyberané smrekové drevo, a to iba prvá lamelu od kôry stromu. Dôvodom tohto prísneho výberu je farebná vyrovnanosť materiálu a hlavne rovnorodá štruktúra. Lišty majú preto minimálne odtieňové rozdieli medzi jednotlivými lamelami nekonečného vlysu. 

 

 

 

 

MADLÁ

 Madlá sa dodávajú v troch štandartných dĺžkach - 2m /na objednávku aj 2,5m a 3m/.

Použitie: schodiská v panelákoch, schodiská v rodinných domoch, madlá na zábradlia, madlá na pomocné zábradlia ku schodom

 

 

 

 

Tu nájdete cenník madiel

 

 

LIŠTY

Lišty sú vyrábané v jednotnej dĺžke 2m /na objednávku aj 2,5m/.

Pouźitie: parketové lišty, podlahové lišty, lišty na prekrytie tatranského profilu, rohové lišty vnútorné, rohové lišty vonkajšie, guľatinové lišty f12, f15, f18, f20, f25, f27, ploché lišty, štvorcové lišty, krycie lišty, tyće, ostatné lišty

Tu nájdete cenník líšt

BLINDRÁMY

Ramená rámov sú vyrábané od dĺžky 20 cm so stúpaním po 5 cm až do dĺžky 200 cm.

Použitie: Napímacie rámy, blind rámy, rámy na maliarske plátna, rámy na fotografie na plátne

Tu nájdete cenník blindrámov

 

Dodávame aj napínacie rámy nazývané ako blindrámy alebo klinové rámy, ktoré sa používajú na napínanie maliarskych plátien. V súčasnosti sa pouźívajú pri výrobe fotoobrazov - teda fotografií tlačených na plátno, ktoré sa po tlači natiahne práve na tento rám.

 

Čapové spoje ramien tohoto rámu sa nelepia na pevný spoj, ale ich konštrukcia umožňuje pomocou klina kedykoľvek rám málinko roztiahnuť a tým plátno dostatoćne napnúť.

 

 
 
 
 
 
 
Napínacie rámy dodávame buď  zo smrekového alebo borovicového dreva. Ramená rámov sú vyrábané od dĺžky 20 cm so stúpaním po 5 cm až do dĺžky 200 cm.
 
 


Pri dĺžkach ramien rámov nad 90 cm je vhodné použiť aj stredové lišty, ktoré držia obvodové lišty, aby sa pri napínaní neskrivili. 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tu nájdete cenník líšt, madiel a blindrámov.  Väčšina drevených líśt skladom, informujte sa na 0918081985 elebo email info@ wcut.sk na ich aktuálny stav. Ostatné lišty na objednávku do 48-72 hodín.

 

 

Nájdete nás v Moste pri Bratislave, areál Roľníckeho družstva podielnikov na e-mail: info@ wcut.sk alebo na tel. : +421 918 081985 .

Logo WCUT®je registrovaná ochranná známka a podlieha zákonu 618/2003 Z.z. o autorskom práve a právach súvisiacich s autorským právom. Jeho porušenie môže viesť k trestnoprávnemu postihu na základe zákona 300/2005 Z.z. podľa §283.

S5 Box

Štatistika návštevnosti

1042994
Dnes
Včera
Tento týždeň
Minulý týždeň
Tento mesiac
Minulý mesiac
Úhrnom
7
203
2880
1035692
9424
10701
1042994

Vaša IP adresa: 44.192.44.30
Presný čas 02:40:20 20-07-2024