počítadlo
Slovak Arabic Chinese (Simplified) Croatian Czech English Finnish French German Greek Hebrew Hungarian Italian Japanese Norwegian Polish Portuguese Russian Spanish Swedish Turkish

nedeľa   23. jún   2024
Úvod  //  Rezivo  //  Krovy na mieru

KROVY NA MIERU

 

Vyrábame krovy na mieru, podľa individuálnej požiadavky zákazníka. Pošlite nám Váš výpis prvkov dreveného krovu na adresu info@ wcut.sk a my Vám štandardne urobíme Cenovú Ponuku na mieru do 24 hodín /pri zaslaní požiadavky od pondelka do štvrtka/.

Cenník stavebného reziva

 

Cenovú ponuku kalkulujeme na smrek I. triedy výlučné  z čerstvej piliarskej guľatiny II. III.A !

 

Pozor! : Nepílime III.C takzvané biele C, alebo ešte inač: lykožrút, kalamita, suchár, za super výhodné ceny /skúste u iných "tiež piliarov"/ !

 

Komplet ponuku reziva vrátané skutočne kvalitnej ponornej impregnácie Vám samozrejme pošleme ako druhú variantu.  /na Slovensku je len par firiem ktoré ju robia, väčšina piliarskych prevádzok robí nedostatočnú ochranu valčekovaním alebo striekaním/. 

 

Dôležité! : Náš impregnačný prostriedok má zelenú farbu , farba je iba indikátor morenia, samotná impregnačná latka kyselina boritá je bezfarebná.

 

Cenová ponuka je rátaná aj s piliarskou nadmierou a prvkami do max 10m /max 10,6m/ a strešnými latami /komplet všetko rezivo/, cena je za kombináciu drevín smrek/jedľa bez zmeny požiadaviek na skladbu a množstvo reziva konečna. Našich zákazníkov, ktorým sa počas výstavby krovu vyskytnú menšie zmeny alebo doplnky na krove, obsluhujeme prednostne /štandardne 24h/48h / tak, aby im nevznikali zbytočné prestoje a odstávky montáže krovu.

 

Ak porovnávate ceny, cenové ponuky musia obsahovať všetko Vami požadované rezivo! Nedajte sa oklamať výhodnou ponukou bez strešných lát, alebo bez väzných trámov /často najdrahšie prvky na stavbe typu 240*200*10m/ a pýtajte si morenie v zelenej farbe. Na tomto type morenia je vidieť prípadne všetky závažné nedostatky reziva akou je napríklad tvrdá hniloba a to je výhoda pre zákazníka.

Bližšie informácie o farbe moriaceho prípravkuv a morení nájdete v článku  Impregnacia //  Ponorná impregnácia .

 

Samozrejme každý zákazník má právo vidieť svoj krov pred morením!

 

Tak isto upozornite Vášho potenciálneho dodávateľa, že si budete premeriavať dĺžku prvkov a hlavne ich skutočný profil, napríklad požadujete 200*50mm a nechcete dostať 190*45, čo by bolo o viac ako 10% v skutočnosti drahšie rezivo vzhľadom na znížený objem m3 skutočne dodaného krovu!

 

A nezabúdajte na podstatnú vec!: Kúpiť krov bez DPH teda aj bez dokladu je šetrenie s krátkymi nohami a veľmi rýchlo sa to vracia ako bumerang pri pokuse reklamovať alebo pri záruke!

 

A tak isto je dôležitá vzdialenosť miesta stavby od miesta prevádzky, ktorá Vám dodáva krov aj kvôli reálnej reklamácii alebo súrnemu dodaniu chýbajúceho rezive pri zmene stavby.

 

Naše krovy dodávame aj s dopravou zdarma! Bližšie informácie o podmienkach získate v článku Darčeky k objednávkam .

 
Pozrite si nasu video prezentáciu ku krovom © 2013 WCUT® :

Video_prezentácia_krovy_na_mieru_wcut

 

Logo WCUT®je registrovaná ochranná známka a podlieha zákonu 618/2003 Z.z. o autorskom práve a právach súvisiacich s autorským právom. Jeho porušenie môže viesť k trestnoprávnemu postihu na základe zákona 300/2005 Z.z. podľa §283.

 

© 2012 WCUT®, všetky Tabuľky, Texty a informačné Články na tejto stránke sú chránené autorským zákonom, ich kopírovanie, neautorizované šírenie alebo komerčné využitie môže viesť k trestnoprávnym postihom podľa práva SR a EU.

© 2012 WCUT®, všetky Fotografie a Obrazové náhľady na tejto stránke sú chránené autorským zákonom, ich kopírovanie, neautorizované šírenie alebo komerčné využitie môže viesť k trestnoprávnym postihom podľa práva SR a EU.

S5 Box

Štatistika návštevnosti

1030283
Dnes
Včera
Tento týždeň
Minulý týždeň
Tento mesiac
Minulý mesiac
Úhrnom
3
129
2680
1024858
7414
13714
1030283

Vaša IP adresa: 44.222.64.76
Presný čas 03:13:07 23-06-2024